Choose category
Your Cart

Ava esilinastus

Avatud esijahutid või mitmekorruselised ekraanijahutid on iga toidu või joogi müügiga tegeleva ettevõtte jaoks hädavajalikud. Rohkem infarmatsiooni BHS.LV

Olenemata sellest, kas olete supermarket, esmatarbekaupade pood, kiosk, toidupood, kohvik, delikatess või kaasavõetav toidupood, on ülioluline võimalus näidata toitu ja jooke parimas valguses, et meelitada kliente ostma.

Tarbijanõudlust juhivad uusimad suundumused koostisainete, retseptide, kujutiste ja brändingu vallas. Impulssostmine ja „haara ja mine” pakkumised tõusevad üha enam esile, et rahuldada klientide kasvavat nõudlust kohese juurdepääsu järele oma lemmiktoodetele.


Atraktiivsete, suussulavate toidu- ja joogiväljapanekute loomiseks, mis kliente ahvatlevad, on vaja usaldusväärset jahutust, mis hoiab tooted värskena ja esitleb neid parimas valguses. Samuti peavad jahutid olema kergesti jälgitavad ja täiendatavad, et enimmüüdud tooteid oleks alati palju väljas.

Meie avatud esijahutid/multideckid võivad aidata luua suurepäraseid jahutatud toidu väljapanekuid, olenemata teie eelarvest. Need ühendavad suurepärase jahutusvõime uuenduslike disainifunktsioonide ja suurepärase energiatõhususega, et aidata lahendada toidu ja joogi kuvamisega seotud probleeme. Need on saadaval ka laias valikus kuju, suuruse, mahutavuse ja riiulivalikutega, et need sobiksid ruumiga ja aitavad maksimeerida müügipotentsiaali.

Bränd: SCANDOMESTIC Model: 26310066110000
33 cl cans c. 70-75....
Maksudeta:549.00€
with VAT (21%):  664.29€
Tooted 1 kuni 24, kokku 24 tootest (1 lehekülge)
Notification...