Choose category
Your Cart

Metallmööbel

Roostevaba teras on materjal, mis on valmistatud metallisulamitest, mis sisaldavad kroomi, niklit ja muid elemente. See materjal on väga korrosiooni- ja oksüdatsioonikindel, mistõttu on see populaarne materjal erinevate esemete, sh laudade, riiulite ja erinevate individuaalsete lahenduste valmistamiseks. BHS.LV müügiosakond pakub toiduks ja ladudeks sobivaid roostevabast terasest tooteid.

Roostevabast terasest lauad on populaarne valik, kuna need on vastupidavad ja kergesti hooldatavad. Need sobivad paljudeks erinevateks kasutusaladeks, sealhulgas restoranidesse, baaridesse, kohvikutesse, kontoritesse ja isegi kodudesse. Roostevabast terasest lauad on saadaval erineva suuruse ja kujuga, sealhulgas ümmargused, ruudukujulised ja ristkülikukujulised. BHS.LV projekteerib ja toodab laudu, riiuleid ja muid mittestandardseid lahendusi vastavalt kliendi nõudmistele.

Peamine eelis, mida roostevabast terasest lauad pakuvad, on nende vastupidavus korrosioonile ja oksüdatsioonile, mis tähendab, et need säilitavad oma välimuse ja funktsionaalse seisukorra kauem. See korrosioonikindlus on eriti kasulik sellistes kohtades nagu hotellid ja restoranid, kus laudu sageli puhastatakse ja desinfitseeritakse. Küsige desinfitseerimis- ja puhastusvahendeid aadressilt BHS.LV.

Üldiselt on roostevaba teras populaarne laudade materjal, kuna see on vastupidav, kergesti hooldatav ja hügieeniline. See materjal sobib nii äriliseks kui ka isiklikuks kasutamiseks ning seda leiab erinevates suurustes ja kujundites ka meie kodulehel PROJEKTIDE alt, et sobida igas olukorras.

Notification...