BHS-teenus on tegelenud erinevat tüüpi köögi- ja baariseadmete remondi, diagnostika ja hooldusega juba üle 10 aasta. Meie BHS-teeninduskeskus pakub teie seadmete jaoks laia valikut uusi ja kasutatud detaile.


Üks teie seadme nõuetekohase töö peamistest tingimustest on korrektne ja kvaliteetne teenindus ning õigeaegne vajalik remont. Kui probleem diagnoositakse õigeaegselt korrapärase hooldusega, on lõplik maksumus alati palju väiksem.


Tänu BHS.LV pikaajalisele koostööle tootjatega tagame kiiresti vajalike varuosade ja seadmete tarnimise vastavalt klientide vajadustele. Lisaks saame tarnida varuosi lühikese aja jooksul - isegi kui vajalik osa on otsas.


Meie teeninduskeskus pakub kõrgeima kvaliteediga teenuseid võimalikult lühikese aja jooksul. Vajadusel saame teha ka väliteenuseid - sanitaartehnilisi töid, seadmete remonti, hooldust, diagnostikat, mõõtmisi, ühendamist jne. Kõikidele remondiliikidele kehtib lepingus määratud garantii!


Võimalus sõlmida iseseisev hooldusleping.


Meie veebipoes www.bhs.lv näete laias valikus varuosi, mida uuendatakse iga päev.


Pöördudes meie teeninduskeskuse poole telefonitsi või e-posti teel serviss@bhs.lv, võib iga klient saada professionaalset nõu ja nõu seadmete töö, hoolduse või tehniliste rikete kohta.


Kas otsite kasutatud osi või ei leia otsitavat? - võtke meiega ühendust paremal asuva kontaktinupu abil või helistades - +371 25522233